Hakkımızda

Dijital Strateji Atölyesi’ni kurmadan önce, dijital alanda var olma çabalarımız, oluşturduğumuz markalarla birlikte gelişti ve profesyonel bir hale dönüştü. İşin içine girdiğimizde anladık ki; isminden çokça bahsedilen bu dijital dünya, gerçekten de dipsiz bir kuyu. Burada var olmak, varlığını devam ettirmek ve diğerleri arasından sıyrılabilmek oldukça zaman ve emek isteyen planlamalar gerektiriyor. Peki, bunca zaman sonucunda dijital alanda var olmak size bir şey kazandırır mı? Şüphesiz, evet.

Google’ı, sosyal medyayı, uçsuz bucaksız internet dünyasını öğrenmeye çalışırken karşılaştığımız zorlukları ise ne siz sorun ne biz söyleyelim.

Yalan yanlış bilgiler, atom mühendisliği gibi anlatılan konular, karmaşık analizler ve niceleri. Acıydı fakat başardık. Bir gün, tüm planlamalarımızı yapmış kahvemizi yudumlarken; internette var olma çabamızı, deneyimlerimizi ve öğrendiklerimizi paylaşmamızın zamanı geldiğini düşündük.

Oluşturduğumuz markaların tüm süreçlerinde bulunarak deneyim kazanan, kazandığımız bu deneyimlerle üretmeye devam eden butik bir dijital strateji atölyesiyiz. Amacımız; sizlere dijital varlığınızı oluşturmanızda ve markanıza yakışır olduğunu düşündüğünüz bir yaklaşımlar bütünü ile sürdürmenizde yardımcı olmak.

Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Markalar ve Çalışmalarımız