Hizmetler

Biz, iş için tasarım ve dijital strateji geliştirme konusunda güçlü uzmanlığa sahip bir ekibiz.
Tam bir dijital dönüşüme, bir uygulama oluşturmaya veya sadece çevrimiçi satış eklemeye başlıyor olun, size yardımcı olabiliriz. Uzmanlık alanlarımız olan; Dijital Strateji ve Dönüşüm, Grafik Tasarım, Web (UX, UI) Tasarımı, Frontend Web Geliştirme; Mobil Uygulama (native iOS ve Android, Cross-Platform; React Native) Geliştirme, E-Ticaret, CMS (WordPress), SEO ve Dijital Pazarlama ile size kişiselleştirilmiş destek sağlıyoruz.

Web ve Dijital Tasarım

Logonuzun ve markanızın hedef kitlenizin istek ve değerlerini yansıtması gerekir. Tasarım ekibimiz, hizmetlerinizi veya ürünlerinizi öne çıkaracak ve tüm dijital kanallarda hikayelerini anlatacak özel dijital marka oluşturma ve logo tasarımı oluşturma konusunda tutkuyla çalışırlar. Sonuçlar, işlevselliği vurgulamak için minimalist, zarif çizgilere sahiptir.

Yoğunlaşan dijital manzarada; markanız, kitlenizin isteklerini yansıtmalıdır. Dijital varlığınızın kalıcı bir izlenim bıraktığından ve kullanıcıyı merkeze aldığından emin olacağız.

* Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımı
* Kullanıcı Arayüzü (UI) Tasarımı
* Kullanıcı Deneyimi (UX) Tasarımı
* Modern ve Mobil Uyumlu Web Tasarımı
* Sosyal Medya Grafik Tasarımı
* Video Kurgu & Prodüksiyon

Front-End Web Geliştirme

darwin DSA'nın çoklu-disipline sahip ekibi; AngularJS, ReactJS ve HTML5 / CSS3 gibi en yeni teknolojiler ve çerçeveler konusunda uzmanlıklarıyla Frontend Web Geliştirme'nin ön saflarında yer alıyor.

iOS ve Android platformları için en yeni teknolojileri ve kullanıcı odaklı çözümleri birleştiren yerel ve hibrit mobil uygulamalar geliştiriyor ve tasarlıyoruz. Felsefemiz, insanlara günlük yaşamlarında yardımcı olan ve iyileştiren kullanışlı uygulamalar yaratmak.

Deneyimli bir dijital proje yöneticisi, UX / UI tasarımcıları ve mobil geliştiriciler ekibimiz, yüksek kaliteli mobil çözümler sunmak ve nihai kullanıcı deneyimini tasarlamak konusunda oldukça adanmış ve tutkuludur. İşinize liderlik eden yüksek değerli, yenilikçi uygulamalar geliştirmek için, gömülü (yerel SDK'lar) ve bulut tabanlı (API) çözümler kullanarak akıllı mobil çözümler oluşturma konusunda deneyimli ve başarılıyız.

* Angular JS Web Geliştirme
* Html/CSS3 Web Geliştirme
* Responsive Web Sitesi Geliştirme
* React JS Web Geliştirme

WordPress CMS Geliştirme

Websitelerinin 3/1’ini oluşturan WordPress içerik yönetim sisteminde (CMS); tam hizmet desteği tasarlar, geliştirir ve sunarız. Bu hizmetleri, sadece Türkiye’de değil dünyanın farklı noktalarındaki müşterilerimize de sağlıyoruz.

En yaygın içerik yönetim sistemleri (CMS) için uzman desteği, tasarım ve geliştirme hizmeti sunuyoruz. İşletmenizin ve müşterilerinizin ihtiyaçlarına bağlı olarak, geliştiricilerimiz kullanım durumunuz için çalışan bir çözüm önerecektir. Hiçbir CMS'nin tek boyutlu bir çözüm olmadığını biliyoruz. Size en iyi çözümü sunmak için öncelikle işinizi ve müşterilerinizin ihtiyaçlarını analiz ediyoruz.

darwin DSA’da WordPress uzmanlarıyız. Geliştirmek için hızlı, yönetmek için basit tasarladığımız websitelerini; SEO için uygun, duyarlı ve ölçeklenebilir bir şekilde oluştururuz. Geliştiricilerimiz, tamamen özelleştirilmiş WordPress içerik yönetim sistemini ve bloglarını yönetip sürdürmek için özel web siteleri ve WordPress eklentileri oluşturma konusunda kapsamlı deneyime sahiptirler.

Sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır:

* Web sitenizi barındırma ve sürdürme
* Tüm büyük WordPress eklentileri ile aşinalık
* Hangi eklentilerin kullanılabileceğini bilmek
* Özel plugin ve temaların geliştirilmesi
* Güvenlik risklerini anlama

Mobil Uygulama Geliştirme

darwin DSA’da, insanları günlük yaşamlarında yardımcı olan ve iyileştiren kullanışlı uygulamalar oluşturma felsefesine inanıyoruz. Native iOS ve Android mobil uygulamalarının yanı sıra, duyarlı web siteleri geliştiriyor ve tasarlıyoruz. Ekip olarak, modern estetiği en son teknolojik gelişmelerle, müşterilere benzersiz bir değer katan yenilikçi mobil uygulamalara dönüştürmekteyiz.

Native uygulamaların yanında, çapraz-platform (Hibrit) mobil uygulamalar geliştirmede da uzmanız. Hem iOS hem de Android platformları için bu yenilikçi teknolojileri ve kullanıcı odaklı çözümleri birleştirerek, işletmenize ve müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun, benzersiz ve güvenilir uygulamalar oluşturuyoruz. Aşağıdakileri kullanarak karmaşık mobil uygulamalar geliştiriyoruz:

* Android Native
* iOS Native
* Çapraz-Platform (Hibrit)
* Titanium SDK
* React Native
* GPS konumlandırma
* Geofencing
* Uygulama içi ödemeler
* Bildirimler

SEO ve Dijital Pazarlama

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), kullanıcıların web sitenizi Google ve benzeri arama motorları üzerinden bulmasını sağlar. SEO hizmetleri, araçları ve dijital pazarlama hizmetlerinin bir kombinasyonunu kullananarak, web sitenize devam eden trafiği sürdürebiliriz. Analitik yazılımlarda sahip olduğumuz güç ile web sitenizin görünmesini ve öne çıkmasını sağlayarak, ürününüzün başarılı olduğundan emin olmak için kişiselleştirilmiş çözümler sunarız.

SEO uzmanlarımız aşağıdakileri içeren stratejileri birleştirir:
* Organik ve ücretli aramalar
* İyi ayarlanmış bir sosyal medya kampanyası
* Google Ad Words
* Google Ranking (SERP)
* Google Analytics
* Google Web Mastering Araçları

Back-End Uygulama Geliştirme

darwin DSA, back-end uygulama geliştirme ustalarıyız. Uygulamanın front-end'i, uygulamanızı kullanırken gördüklerinizin yaklaşık yüzde onunu oluşturur. Yüzde doksan back-end’tir ve bu yüzden herşeyin doğru olması için inanılmaz derecede önemli olduğunu hayal edebilirsiniz.

Hem bulut tabanlı uygulamalar hem de dahili ağlarda konuşlanmış olmanın yanı sıra, yazılım mühendisliği ve geliştirmenin dağıtımında da çalışmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Müşterilerimizle sorunsuz bir şekilde back-end uygulamaları ve yazılımı geliştirmek için çalışıyoruz. Arka planda zeminden emin bir şekilde inşa edilen, satır satır incelikle yazılmış kod, projenizin başlangıcından itibaren mükemmelliğini garanti eder.

Geliştiricilerimiz Python, PHP ve Java gibi en önemli platformların ve en iyi bilinen çerçevelerin kullanımı konusunda uzman olup, uygulamanızın veya yazılımınızın zeminden güçlü olmasını sağlar.

* Restful API Geliştirme
* Java Uygulama Geliştirme
* Php+Symfony Uygulama Geliştirme
* Phython ve Django Uygulama Geliştirme

E-Ticaret Kurulumu

İşletmelere hizmetlerini ve ürünlerini çevrimiçi olarak satmalarında yardımcı oluyoruz. Bunu, en popüler ve güvenilir e-ticaret platformlarını kullanarak, çevrimiçi mağazanızı oluşturarak, özelleştirerek ve işleterek yapıyoruz.

Zarif, basit ve hepsinden önemlisi, güvenli çevrimiçi alışveriş deneyimleri, müşterilerin çevrimiçi alışveriş yaparken aradıklarıdır; aynı zamanda onları rakipleriniz yerine sizin mağazanıza geri gelmelerini de sağlayan şeydir. Darwin Digital, güvenli çevrimiçi ödeme özelliğine sahip, harika bir kullanıcı deneyimi ile yüksek kaliteli çevrimiçi mağazalar oluşturur.

Çevrimiçi mağaza ve e-ticaret işlerinizi oluşturabilir, uygulayabilir, bakımını yapabilir ve sürdürebiliriz. İşinizin güçlü ve iyi inşa edilmiş bir e-ticaret platformuna sahip olduğunu anlıyoruz. Ajansımızın e-ticaret platformları oluşturma konusunda uzun bir deneyimi var.

n11, gittigidiyor gibi popüler e-ticaret platformlarının yanında, aşağıdaki e-ticaret platformlarını tasarlama, geliştirme ve uygulama konusunda uzmanlaşmaktayız:

* WooCommerce
* BigCommerce
* Shopify

Bu platformların faydaları arasında kullanılabilirlik, güvenlik ve güvenilirlik bulunur. Dijital uzmanlarımız, çevrimiçi varlığınızı büyütmek, sosyal medya pazarlama, içerik pazarlama teknikleri ve SEO becerilerini birleştirerek, şirketinizin ihtiyaçlarına göre mükemmel bir şekilde uyarlanmış entegre e-ticaret çözümleri sunmaktadır.

En yaygın kullanılan küresel ve bölgesel ödeme ağ geçitlerini (Paypal, Shopier, İyzico, Stripe) güvenle ve başarıyla entegre edebiliriz.

Web sitenize girerek, müşterilerinizin mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini eşzamanlı olarak sağlayarak, işinizin güvenli bir şekilde ödeme almasını sağlarız.

E-ticaretin tek bir bedene uygun olmadığını anlıyoruz, bu yüzden işinize ve müşterilerinize uygun kişiselleştirilmiş çözümler geliştiriyoruz. Ayrıca e-ticaret sürecini başlangıçtan sona kadar anlıyoruz, yani çevrimiçi mağazanızı yetenekli ellerde bırakabilirsiniz.

Dikkate alınması gereken yönlerden bazıları şunlardır:

* Yüksek kaliteli ve modern web tasarımı
* Mükemmel kullanıcı deneyimi (UX)
* Güvenli çevrimiçi ödeme entegrasyonu

Dijital Dönüşüm Çözümleri

Dijital dönüşümde uzmanlaştık. Bu, sürekli gelişen dijital ortamın en üst seviyesinde kalmak için işinizi çok iyi bir biçimde uyarlayacağımız anlamına geliyor. Yoğunlukla değişen dijital manzarada şirketinize yardımcı olmak için analitik, teknik ve stratejik hizmetler sunuyoruz.

Sorunlarımızı, onları yarattığımızda kullandığımız aynı düşünce biçimi ile çözemeyiz.
Albert Einstein

darwin DSA’da, dijital dönüşümün mevcut hizmetleri dijitalleştirmekten ve değiştirmekten çok daha önemli olduğuna inanıyoruz. Güncel kalmak için stratejik ve planlı bir organizasyonel değişim şart. Sonuç, dijital manzaradaki inovasyonu işinizin her seviyesinde güçlendiren oldukça duyarlı bir stratejidir.

Devam eden dijital devrime uyum sağlamadaki başarısızlık, ya da buna ayak uydurmak için yeterince hızlı bir şekilde hareket edememek, pek çok kuruluşu başarısızlığa sürüklüyor. Yeni dijital teknolojilere hızlı ve sürekli bir şekilde adapte olmak; işin herhangi önemli bir yönü olmaktan, potansiyel olarak herkesin en önemli yönü olduğu uzun bir yol kat etti.

* Şirket Dijital İncelemesi ve Denetimi
* İş Dijital Stratejisi
* Dijital Eğitim